Pytania i odpowiedzi

Do której godziny pracujemy?
Zlecenia kończą się o różnych godzinach. Wesela trwają zwykle 12h od momentu wejścia Pary Młodej do Kościoła, inne imprezy do godziny 4.00. Staramy się prowadzić każdą imprezę do póki goście jeszcze mają siłę się bawić. Koniec imprezy zawsze uzgadniany jest z organizatorem.

Czy konkursy i zabawy są dodatkowo płatne?
Konkursy i zabawy są wliczone w cenę. Za inne atrakcje, które jesteśmy w stanie wykonać we własnym zakresie nie są pobierane są dodatkowe opłaty.

Na jakim sprzęcie pracujemy?
Sprzęt dopasowywany jest do wielkości sali oraz liczby gości. Są to profesjonalne urządzenia takich firm, jak: FBT, Denon, Shure, ADJ, Proel, oraz kilka innych.

Jaką muzykę prezentujemy?
Muzyka dobierana jest zgodnie z gustem klienta oraz pod bawiących się gości. Chodzi o to, aby w repertuarze, każdy znalazł coś dla siebie.

Co z własnym repertuarem?
Każde sugestie są oczywiście mile widziane. Przy wyborze nagrań należy jednak pamiętać, że imprezę organizuje się dla gości.

Ile wynosi koszt oprawy muzycznej?
Ceny są zróżnicowane w zależności od typu zamawianej imprezy oraz docelowej lokalizacji. Obszar w promieniu do 50km od Kalisza obsługiwany jest bez dodatkowych kosztów za dojazd.

Kiedy rezerwować termin?
Informacje odnośnie terminów można uzyskać telefonicznie, przez wiadomość wysłaną na https://www.facebook.com/djrary lub pocztą elektroniczną. Rezerwacja dokonywana jest po zawarciu pisemnej umowy między stronami.

Czy posiadamy filmy z imprez, z naszym udziałem?
Szanując wizerunek oraz prywatność osób znajdujących się na nagraniach, materiał promocyjny udostępniany jest tylko i wyłącznie na spotkaniach.

Facebook